בית ספר ממלכתי ניצן ניצנים
  www.nitzan.edu1.org.il
בית ספר ניצן ניצנים
יום ד', א’ באלול תשע”ז
דף הבית דבר ‏המנהלת מרחבי ‏כיתות אלבום תמונות חדר ‏מורים יצירת קשר אתר
המכתבים נשלחו והם בדרך אליכם... לנוחיותכם , ניתן להדפיס את המכתבים. שיהיה בהצלחה בדרככם החדשה צוות ניצן
קרא עוד...
על מנת להערך לשנה"ל תשע"ח , מצ"ב רשימות ציוד לפי שכבות הגיל. אין צורך לרכוש יומן לתלמיד , כבכל שנה גם בשנה"ל תשע"ח בית ספר ניצן מנפיק עבורכם יומן ייחודי לבית ספרנו , להנאתכם. בהצלחה וחופשה מהנה . .
קרא עוד...
ברכות לזוכים , כל הכבוד לכל הילדים המקסימים על שיתוף פעולה וספורטיביות . תודה לגילה והילה על ארגון מופתי של יום חוויתי
קרא עוד...
בית ספרנו משתתף באליפות משחקי המתמטיקה לבתי ספר יסודיים . כל תלמיד צובר "כוכבים" ובכך מקדם את בית ספרנו לאליפות. בהצלחה לכל תלמידנו. בית ספר ניצן אלופים!
קרא עוד...
בהליך דמוקרטי, הורכבה מועצת התלמידים לשנת תשע"ז. בשלב הראשון נבחרו נציגים מהכיתות אשר הציגו מצע מפורט בפני בני כיתתם על-מנת שאלה יבחרו בהם. לאחר שלב זה, הוצגה מועצת התלמידים בפני תלמידי בית הספר והחל השלב השני של בחירת יו"ר מועצת התלמידים.
קרא עוד...
חממת בית הספר הוקמה לפני כשנה. לטיפוח החממה שותפים כמעט כל תלמידי בית הספר. בחממה שתלנו ירקות ופרחי נוי. חלק מהצמחים גדלים בתוך מיכלי שתילה על גבי שולחנות מיוחדים לכך וחלק מהצמחים גדלים באדמה החממה.
קרא עוד...
בית ספרנו קיבל תעודת הערכה מרכזת הספריות המחוזית על פעילות הספרייה בדגש על עידוד קריאה. בנוסף, תיעוד מצעד הספרים במצגת עבר את כל הפרמטרים ומזכה את בית הספר במענק. תודה ענקית ליפה חדד הספרנית שלנו על פועלה מתוך רצינות ומסירות . יישר כח.
קרא עוד...
להלן תוצאות מצעד הספרים לשנה"ל תשע"ז . תודה רבה ליפה הספרנית על ארגון והובלת מצעד הספרים
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בספריית בית הספר מצויים ספרי יעץ וספרי קריאה. הספרייה היא מקום שוקק חיים אליו מגיעים במהלך כל שעות היום תלמידים כדי להחליף ספרים וכדי לשבת בספרייה ולקרוא. בספריה ממתינה לילדים במאור פנים יפה חדד הספרנית שלא מחמיצה אף ילד. כל ילד המגיע אל הספרייה, מקבל יחס אישי מיפה שדואגת להמליץ על ספרים ולהתאים לכל ילד את סוגת הקריאה המעניינת אותו.
קרא עוד...
הערכות לשנה"ל תשע"ח
חקר ציפורים
וועד הורים ‏
טקסים וחגים בבית הספר
למידה בשעת חירום
אינטרנט בטוח ‏
מקצועות ‏הלימוד
מגשרים
מועצת תלמידים
חממה
מועצה ירוקה
ספריית "ניצן"
חדר מחשבים
הזנה תשע"ח
תורנות נקיון חצר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS