בית ספר ממלכתי ניצן ניצנים
  www.nitzan.edu1.org.il
בית ספר ניצן ניצנים
יום ד', ט’ בסיון תשע”ח
דף הבית דבר ‏המנהלת מרחבי ‏כיתות אלבום תמונות חדר ‏מורים יצירת קשר אתר
סדנת מנהיגות בכיתות ו '
קרא עוד...
ניצחון רביעי ומוחץ לנבחרת הכדורגל שלנו 10:0 בטורניר באשקלון - כל הכבוד !!
קרא עוד...
שאלון אח"מ
קרא עוד...

קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
יישר כח וכל הכבוד לכיתה ד'4 של המורה דליה רות חיו על הפקת טקס מרשים, מרגש ומלמד.
קרא עוד...
בבית הספר פועלת ועדה ירוקה. הפועלת במרחב הבית ספרי הוועדה עוסקת ופועלת בנושאים ירוקים הנמצאים בבית ספרינו. ואחראים להוביל פרויקטים רבים. כמו שתילת צמחים שונים, הטמעת ניקיון השירותים ועוד פרוייקטים רבים ומגוונים. הפרוייקט הראשון שהוועדה הובילה הינו שתילת רקפות במרחב הבית ספרי במקומת השונים.
קרא עוד...
ביום שלישי ה 30.1 חגגנו בבית הספר 'ניצן' הפנינג טו בשבט בהובלת הוועדות הבית ספריות. היה יום נהדר!
קרא עוד...
בבית ספרינו פועלת ועדת איכות הסביבה. שתפקידה שמירה על הביבבה הבית ספרית, הטמעת המיחזור והפיכתו לשגרה הבית ספרית במהלך השנה הוועדה מובילה פרוייטים ירוקים רבים שמעוררים את השיח על סביבה נקייה ובריאה. הפרויקט הראשון שהוועדה נכנסה לעומקו הינו מיחזור הנייר בבית הספר ובכיתות בפרט. במהלך הימים האחרונים נציגים מן הוועדה נכנסו לכל כיתות א'-ג' העבירו מצגת על חשיבות הנייר, על הסכנות שבשימוש נרחב בו ועל פינות המיחזור הקיימות בבית ספרינו, לאחר המצגת הנציגים העבירו פעילות על מיחזור בקבוקים ושתלנו פקעות של צמחים שונים בתוך הבקבוקים.
קרא עוד...
בכל יום יהיה נושא אחר שאליו נתחפש ותהיה הפסקה פעילה בנושא.אז איך יראה השבוע....
קרא עוד...
היכונו היכונו,ביה״ס שמח ומתרגש לקראת הבחירות למועצת התלמידים שיתקיימו ביום שלישי 5/12.הבחירות מיועדות לשכבות ד׳-ו׳.בהצלחה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
השבוע הלאומי לגלישה בטוחההשבוע הלאומי לגלישה בטוחה הינו מערך אירועים ופעילויות חינוכיות המתקיימים מדי שנה בכל רחבי הארץ. השנה, האירוע יצוין בין התאריכים 4-9 בפברואר 2018, ויתמקד בעידוד תלמידים, מורים והורים לגלות מעורבות ואמפתיה כלפי חבריהם ברשת וזאת תוך חיזוק נורמות התנהגות ראויות ברשת והעלאת המודעות למצבים מורכבים המתעוררים בה. ילדים ובני נוער נמצאים ברשת זמן ממושך ועל פי רוב יהיו הראשונים שיראו ויוכלו לדעת האם חבריהם זקוקים לעזרה. לכן, יש לחזק בקרב התלמידים את המסר כי באפשרותם לפנות לעזרה ולעזור לאחרים. בנוסף, חשוב כי המבוגרים ידעו לאתר ולזהות סימנים של פגיעה ויהוו כתובת לפניה.
קרא עוד...
'עשר אצבעות' היא סביבת למידה משחקית, זוכת פרסים ללימוד מתמטיקה בגילאי בית ספר יסודי שפותחה ע"י פרופסורים מהאוניברסיטה העברית והמרכז הבינתחומי. התלמידים משחקים במשחקי מחשב לפי תכנית הלימודים של משרד החינוך, פותרים חידות מתמטיות ולומדים, תוך כדי משחק, חשיבה מתמטית וטכניקות שונות לפתרון בעיות. הילדים צוברים כוכבים ואוספים קלפים . המשחקים משתנים מכיתה לכיתה וכוללים חומרים מכלל תכנית הלימודים בחשבון וגיאומטריה.אין סדר כרונולוגי למשחקים. תלמיד יכול לעבור בחופשיות בין המשחקים.
קרא עוד...
חממת בית הספר הוקמה לפני כשנה. לטיפוח החממה שותפים כמעט כל תלמידי בית הספר. בחממה שתלנו ירקות ופרחי נוי. חלק מהצמחים גדלים בתוך מיכלי שתילה על גבי שולחנות מיוחדים לכך וחלק מהצמחים גדלים באדמה החממה.
קרא עוד...
בית ספרנו קיבל תעודת הערכה מרכזת הספריות המחוזית על פעילות הספרייה בדגש על עידוד קריאה. בנוסף, תיעוד מצעד הספרים במצגת עבר את כל הפרמטרים ומזכה את בית הספר במענק. תודה ענקית ליפה חדד הספרנית שלנו על פועלה מתוך רצינות ומסירות . יישר כח.
קרא עוד...
להלן תוצאות מצעד הספרים לשנה"ל תשע"ז . תודה רבה ליפה הספרנית על ארגון והובלת מצעד הספרים
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בספריית בית הספר מצויים ספרי יעץ וספרי קריאה. הספרייה היא מקום שוקק חיים אליו מגיעים במהלך כל שעות היום תלמידים כדי להחליף ספרים וכדי לשבת בספרייה ולקרוא. בספריה ממתינה לילדים במאור פנים יפה חדד הספרנית שלא מחמיצה אף ילד. כל ילד המגיע אל הספרייה, מקבל יחס אישי מיפה שדואגת להמליץ על ספרים ולהתאים לכל ילד את סוגת הקריאה המעניינת אותו.
קרא עוד...
מצורף תפריט הזנה לחודש הקרוב
קרא עוד...
מצורף תפריט הזנה לחודש הקרוב
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
שלישי ושישי - 11:00-11:15 ובשאר ימות השבוע 13:00-13:15
קרא עוד...
הורים יקרים, להלן שכה"ל לשנה"ל תשע"ח . ניתן להגיע לביהס החל מיום 28.7, לשלם במזכירות ולקבל סל ספרים . יש לעטוף את הספרים ולהדביק מדבקה עם שם. הספרים מקודדים באמצעות ברקוד. שימרו עליהם. שנת לימודים מוצלחת, צוות ניצן
קרא עוד...
קרא עוד...
טקסים וחגים בבית הספר
מועצה ירוקה
ועדת איכות הסביבה
חקר ציפורים
מועצת תלמידים
למידה בשעת חירום
אינטרנט בטוח ‏
אליפות המתמטיקה
מקצועות ‏הלימוד
מגשרים
חממה
ספריית "ניצן"
חדר מחשבים
הזנה תשע"ח
תורנות נקיון חצר
שיר של יום
הערכות לשנה"ל תשע"ח
וועד הורים ‏
וועדת עיתון