בית ספר ממלכתי ניצן ניצנים
  www.nitzan.edu1.org.il
בית ספר ניצן ניצנים
יום ג', ד’ בחשון תשע”ח
דף הבית דבר ‏המנהלת מרחבי ‏כיתות אלבום תמונות חדר ‏מורים יצירת קשר אתר
מצורפים 2 טפסים להורדה . 1. מלגות תשע"ח - להורים 2. בקשה לקבלת מלגת סיוע בתשלומי הורים
קרא עוד...
הורים יקרים, כדי להימנע ממצב בו הורים יאלצו לוותר על מפגש הורים באחת הכיתות , שינינו את מועדי אספות ההורים, להלן: כיתות א בשעה 17:00 כיתות ב-ג בשעה 18:15 כיתות ד-ו בשעה 19:30 בברכה , צוות ניצן
קרא עוד...
הורים יקרים, להלן שכה"ל לשנה"ל תשע"ח . ניתן להגיע לביהס החל מיום 28.7, לשלם במזכירות ולקבל סל ספרים . יש לעטוף את הספרים ולהדביק מדבקה עם שם. הספרים מקודדים באמצעות ברקוד. שימרו עליהם. שנת לימודים מוצלחת, צוות ניצן
קרא עוד...
המכתבים נשלחו והם בדרך אליכם... לנוחיותכם , ניתן להדפיס את המכתבים. שיהיה בהצלחה בדרככם החדשה צוות ניצן
קרא עוד...
על מנת להערך לשנה"ל תשע"ח , מצ"ב רשימות ציוד לפי שכבות הגיל. אין צורך לרכוש יומן לתלמיד , כבכל שנה גם בשנה"ל תשע"ח בית ספר ניצן מנפיק עבורכם יומן ייחודי לבית ספרנו , להנאתכם. בהצלחה וחופשה מהנה . .
קרא עוד...
חממת בית הספר הוקמה לפני כשנה. לטיפוח החממה שותפים כמעט כל תלמידי בית הספר. בחממה שתלנו ירקות ופרחי נוי. חלק מהצמחים גדלים בתוך מיכלי שתילה על גבי שולחנות מיוחדים לכך וחלק מהצמחים גדלים באדמה החממה.
קרא עוד...
בית ספרנו קיבל תעודת הערכה מרכזת הספריות המחוזית על פעילות הספרייה בדגש על עידוד קריאה. בנוסף, תיעוד מצעד הספרים במצגת עבר את כל הפרמטרים ומזכה את בית הספר במענק. תודה ענקית ליפה חדד הספרנית שלנו על פועלה מתוך רצינות ומסירות . יישר כח.
קרא עוד...
להלן תוצאות מצעד הספרים לשנה"ל תשע"ז . תודה רבה ליפה הספרנית על ארגון והובלת מצעד הספרים
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בספריית בית הספר מצויים ספרי יעץ וספרי קריאה. הספרייה היא מקום שוקק חיים אליו מגיעים במהלך כל שעות היום תלמידים כדי להחליף ספרים וכדי לשבת בספרייה ולקרוא. בספריה ממתינה לילדים במאור פנים יפה חדד הספרנית שלא מחמיצה אף ילד. כל ילד המגיע אל הספרייה, מקבל יחס אישי מיפה שדואגת להמליץ על ספרים ולהתאים לכל ילד את סוגת הקריאה המעניינת אותו.
קרא עוד...
מצורף תפריט הזנה לחודשיים הקרובים
קרא עוד...
הערכות לשנה"ל תשע"ח
חקר ציפורים
וועד הורים ‏
טקסים וחגים בבית הספר
למידה בשעת חירום
אינטרנט בטוח ‏
מקצועות ‏הלימוד
מגשרים
מועצת תלמידים
חממה
מועצה ירוקה
ספריית "ניצן"
חדר מחשבים
הזנה תשע"ח
תורנות נקיון חצר